DETSKÉ FOTOGRAFOVANIE

Veľmi rada fotím deti, sú tak prirodzené a pozitívne, no skúsenosť ma naučila, že sú isté vekové medzníky, kedy je ideálne fotografovať ich.

Novorodenci

Novorodenecké fotografie vznikajú do 14 dní veku bábätka, v mojom fotoštúdiu, kedy si objednať termín a ako sa pripraviť na fotografovanie nájdete tu

1-3 mesiace

Vaše bábätko je maličké, novorodenecké fotenie ste nestihli, alebo z iných dôvodov neabsolvovali a radi by ste si zachovali spomienky na toto obdobie, kým je vaše bábätko ešte maličké. Vždy sa dajú spraviť krásne zábery, v tomto období hlavne rodinné, bábätko v náruči maminky, ocka, spoločné dotyky, bábätko medzi vami aj bábätko samotné.

4-11 mesiacov

Ideálny vek na prvé úsmevy, bábätko krásne drží hlavičku v polohe na brušku a reaguje na rodičov, fotografa, hračky, zhruba od 9 mes, aj sedia, alebo sa opierajú o kolienka, ak ste nestihli novorodenecké obdobie, toto si isto nenechajte ujsť. V tomto období odporúčam aj rodinné fotografovanie s bábätkom vo fotostudiu, prirodzeným štýlom zachytiť lásku medzi bábätkom a rodičmi.

Fotografovanie k 1 roku

Fotí sa s tortičkou, číslom, dieťa je už viac aktívne, fotografovanie záleží od temperamentu a zdatnosti dieťatka, či obsedí, alebo vznikajú momentky, každopádne je to fotografovanie plné smiechu. Tortičku si môžete objednať u Zdenka cakes - z lásky k pečeniu a po fotení odniesť domov a zjesť spolu s malým oslávencom, nakoľko je tortička vhodná aj pre ročné detičky, vyrobená z kvalitných surovín. ( farebnosť a štýl doladíte spoločne)

Od 1roka a viac

Fotografujem detičky hlavne v exteriéri. Záleží od ročného obdobia a temperamentu detí. Exteriér nám ponúka  viac možností, detičky nemajú pocit, že sú viazané priestorom, je to pre ne prirodzenejšie a majú sa kam rozbehnúť. Fotografie sú uvoľnenejšie a môžu rozprávať príbeh...

Môžete ma kontaktovať na info@katarinapoturnay.com alebo telefonicky 0915 226 815

© 2018 Katarína Poturnay | Design by EXWEB