TEHOTENSKÉ FOTOGRAFOVANIE

Ideálne obdobie na tehotenské fotografie je od 32 týždňa.
Bruško už krásne vykúka a na tehotenské fotografie je to presne to najlepšie obdobie.  Ak máte pocit, že Vaše bruško rastie rýchlejšie, alebo je to Vaše druhé či tretie tehotenstvo,  vtedy je možné naplánovať fotografovanie skorej. Termín Vám odporúčam zarezervovať v predstihu, najlepšie okolo 20tt, aby som Vám mohla ponúknuť viac než jeden termín. Cenník fotenia a ponuku balíčkov nájdete tu

Ateliér či exteriér

Príroda sa stále mení, má svoje čaro v každom ročnom období. Na jar všetko kvitne, v letných mesiacoch je najkrajší západ slnka, na jeseň sú krásne farby a v zime je zase všetko biele a farby pridáme na oblečení my. Ateliér odporúčam, ak chcete intímnejšie fotografie, v spodnom prádle, s partnerom, alebo čisté minimalistické portréty s odhaleným bruškom.

Čo si obliecť...

Tehotným ženám pristane všetko, v čom vynikne bruško. Pozor však na vzory, menej je niekedy viac. Dajte prednosť oblečeniu v jednotných farbách bez popisov a reklám. Jednotné spodné prádlo, na osobnejšie a ženské fotografie čipkované body, krátke topy pod prsia, obtiahnuté šaty, ak padavé tak stiahnuté pod prsiami a voľné na brušku, sako,  svetríky, košele. Ak si želáte rozmanitejšie fotky, odporúčam pripraviť si min. dve sady oblečenia. Ak si neviete rady, doneste si viac oblečenia so sebou na fotenie a spolu vyberieme to naj.
Inšpiráciu nájdete aj na mojej pinterest nástenke tu

Vizáž

Nezabúdajte na to, že ak sa cítite krásna, odrazí sa to aj na Vašich fotkách. Urobte si radosť! Dajte sa nalíčiť profesionálnou vizážistkou. Ak sa chcete nalíčiť  sama, nezabúdajte na podkladový make-up, líčka, špirálu a trošku lesku na pery na zvýraznenie Vašej prirodzenej krásy.  Upravené nechty Vám zase zaručia, že aj fotky Vašich detailov budú dokonalé.

Môžete ma kontaktovať na info@katarinapoturnay.com alebo telefonicky 0915 226 815

© 2018 Katarína Poturnay | Design by EXWEB