Fotografické služby

Tehotenské, novorodenecké a rodinné fotografie

tehotenstvo.

Obdobie čakania a malý človiečik v brušku, okolo ktorého sa už teraz točí celý váš svet. Či už je to prvé tehotenstvo, druhé alebo posledné, zariadim, aby spomienky naň boli zachytené v čo najkrajšom svetle.

Zobraziť viac

novorodenci.

Nového člena rodiny prinášate na svet a s ním aj úplne nový príbeh. Jeho jemné rúčky a nevinný výraz vám prinášajú nekonečnú radosť a lásku. Zachytím tieto vzácne okamihy, aby ste si ich mohli pripomínať aj po mnohých rokoch.

Zobraziť viac

rodina.

Vaše dieťatko rastie a každý deň s ním zažívate niečo nové. Prvý úsmev, prvé kroky, slová, vlásky sú už dlhšie, nôžka rastie. Chcete si to zapamätať, no dni tak rýchlo bežia. Áno, ten správny okamih na vaše fotenie s ním je práve teraz.

Zobraziť viac

Certifikovaná fotografka

Katarína Poturnay

Volám sa Katarína Poturnay a som certifikovaná novorodenecká fotografka svetovej asociácie APNPI. Som zakladateľka newborn fotografie na Slovensku a školiteľka na novorodeneckú fotografiu.

Čo to znamená? Že moje skúsenosti s novorodencami sú niekoľkoročné a na najvyššej úrovni. Môj štýl je zachytiť prirodzenosť, jemnosť, emócie.

Som mama, mám dve krásne dcéry, vďaka ktorým som podľahla čaru fotografie. Mám rada fotky, ktoré nám vedia čosi povedať a svojim obsahom sú dokonalé.

Venujem sa tehotenskej, rodinnej a novorodeneckej fotografii. Ak sú moje fotografie presne to, čo si prajete mať ako spomienky uložené v albumoch, napíšte mi, veľmi rada nafotím aj Vaše dôležité okamihy.

Katarína Poturnay - Tehotenské, novorodenecké a rodinné fotografie

Recenzie

Povedali ste o mne

Fotila som pre vás? Neváhajte mi napísať recenziu.

Instagram

Sledujte moju tvorbu

Kontakt

Napíšte mi

Poďme spoločne zachytiť vaše spomienky. Pomôžem vám zvečniť najdôležitejšie kapitoly vášho života.

Katarína Poturnay - Tehotenské, novorodenecké a rodinné fotografie


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.